Сертифікати

Сертифікат OEKO-TEX

Наша фабрика володіє Сертифікатом Oeko-Tex Standard 100.
Наша продукція відповідає вимогам людини-екологічного стандарту в даний час встановленого для дитячих виробів.

Підтвердженням якості нашої продукції є відповідність стандартам ГОСТ 6309-93, ГОСТ Р 53019-2008, ГОСТ 30226-93, чинним в Росії.

Сертифікат ISO
Сертифікат ISO PN-EN ISO 9001:2008 i PN-EN ISO 14001:2004

В першому кварталі 2011 року ми отримали сертифікат системи менеджменту якості відповідно до PN-EN ISO 9001: 2008 і BS EN ISO 14001: 2004. Була сертифікована TUV Nord Польща.

Організація працює в текстильній галузі, в тому числі виробництво і продаж ниток. З впровадженням нової технології, можна адаптуватися до вимог, потреб та очікувань наших клієнтів, в той час як зводиться до мінімуму шкода навколишньому середовищу.

Девіз нашої компанії: “Аманда нитки для спеціальних завдань”, що означає продуману філософію компанії, включаючи доставку клієнтських продуктів, орієнтованих на їх індивідуальних потреб.

Організація зобов’язується:
розвитку і підвищення їх конкурентоспроможності на ринку,
поліпшити якість продукції,
підвищення рівня інформованості та компетентності персоналу,
звести до мінімуму шкідливий вплив їх діяльності на навколишнє середовище,
дотримання вимог законодавства та інших вимог, прийнятих ними, в тому числі Norm PN-EN ISO 9001: 2008 і BS EN ISO 14001: 2004,
постійно вдосконалювати впровадженої IMS.

Вищевказаний здійснюється шляхом:
– впровадження нових технологічних рішень,
– розширення діапазону доступних продуктів,
– побудова позитивних, довгострокових відносин з нашими клієнтами, що дозволяє краще виявляти їх потреби,
– контроль процесів і продукції на всіх етапах виробництва,
– регулярне навчання персоналу в області IMS і спеціалізації.


Управління раціональним відходами, ідентифікація та моніторинг суттєвих екологічних аспектів, пов’язаних з діяльністю Організації, постійний контроль юридичних та інших вимог, що ставляться до діяльності Організації і охорони навколишнього середовища, проведення інспекцій та перевірок для контролю за функціонуванням системи інтегрованого управління і, як наслідок, його удосконалення.

Ця політика була доведена до IMS в організації і постійно переглядається для того, щоб зберегти свою актуальність і відноситься до всіх співробітників.
“Наша робота і робота наших клієнтів оточений багатим світом ниток. Якість наших ниток не чорно – біла. Перевірте це … “