Про компанію

Фабрика Ниток АМАНДА утворилася в 1989 році, як одна з перших в Польщі приватних фірм, що займаються виробництвом ниток.

Завдяки впровадженню новітніх технологій, Фабрика Ниток АМАНДА є в даний час сучасної фабрикою, яка відповідає всім вимогам клієнтів. З самого початку діяльності фабрики наша ідея полягає в тому, щоб впоратися з якісними вимогами клієнтів, як в області технологічного процесу, продукту, так і в області сервісу вироблених ниток.

У наших діях ми прямуємо гаслом, даними в записах Заводський Системи Управління Якістю «Нитки спеціального призначення», яка полягає в постачанні клієнту продуктів, сервісу і технічної підтримки підібраною для його індивідуальних потреб

Ми володіємо власною колористичної лабораторією і фарбувального, завдяки цьому ми можемо здійснювати замовлення “під пробу”, тобто підібрати колір наших ниток до поставленого клієнтом зразком. Стандартної продукцією є одежні нитки і технічні з поліестрової пряжі з штапельного, безперервного, стрижневого, текстурованого і поліамідного волокна для різного застосування в широкій колірній гамі з диференційованої величиною навивки і нумерацією.

Якісний аналіз наших продуктів проводимо у власній метрологічної лабораторії, що дозволяє нам постійно контролювати якість ниток. Контролю піддається кожна виробнича партія. На прохання клієнта параметри вироблених ниток підтверджуємо відповідним свідоцтвом якості.

Ми співпрацюємо з експедиторськими транспортними фірмами і володіємо розширеною мережею дистрибуції, що дозволяє нам поставляти будь-яку партію товару в будь-який куточок країни протягом 24 годин. Фабрика Ниток АМАНДА інтенсивно розвиває експорт, як в країни Євросоюзу, так і до наших східних сусідів.